Grójec, ul. Kasztanowa 6
Okulista tel. 607 101 489 Ginekolog tel. 601 678 516
Mezoterapia


Odmładzające zastrzyki służą już nie tylko do wypełniania zmarszczek. Dzięki nim można, bez operacji, ujędrnić skórę twarzy, dekoltu, rąk, leczyć wypadanie włosów, rozstępy i cellulit. To wszystko dzięki możliwościom, jakie daje kwas hialuronowy. Jest bezpieczny, bo naturalnie występuje w organizmie. Z wiekiem go wprawdzie ubywa, ale braki można uzupełniać zastrzykami podawanymi w określone okolice.

Mezoterapia ujędrnia, uelastycznia skórę, przywraca jej prawidłowe nawilżenie i pobudza ją do regeneracji. Daje trwałe efekty, pod warunkiem że wykonuje się zabiegi podtrzymujące, np. co dwa-trzy miesiące. Jest odpowiednia nie tylko dla dojrzałej cery. Z mezoterapii mogą skorzystać też młode osoby, które mają już oznaki utraty elastyczności skóry, spowodowane życiem w stresie, niewłaściwym odżywianiem, paleniem papierosów czy częstym korzystaniem z solarium. Wtedy można wykonać zabieg łagodniejszą techniką, tzw. napage, która skutecznie nawilża, ale nie pozostawia grudek na twarzy. Dzięki temu ślady po wkłuciach znikają szybciej.

Odmłodzone dłonie
Szybka seria zastrzyków może odmłodzić Twoje dłonie o kilkanaście lat. Takie zabiegi wykonuje się coraz częściej, bo to właśnie ręce najczęściej zdradzają nasz wiek. Ostrzykiwanie dłoni trwa zaledwie kilka lub kilkanaście minut, a efekty widać od razu.  Wystarczy wykonać trzy sesje co trzy tygodnie, a efekt utrzyma się około roku. Ślady po zastrzykach znikają bardzo szybko. Trzeba tylko pamiętać, by potem odpowiednio pielęgnować skórę dłoni. Po każdym umyciu rąk należy wcierać w nie silnie nawilżający krem, aby nie dopuścić do przesuszenia.